***دوره فشرده آزمون ept بهمن ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

پاسخ تشریحی آزمون EPT دی ماه ۹۵

طبق قولی که به همه داوطلبان عزیز آزمون تخصصی زبان دانشگاه آزاد (EPT) داده بودیم، این بار پاسخ تشریحی آزمون EPT نوبت دی ماه را برای شما آماده کرده ایم.
با ما همراه باشید.

15 دی 1395 0 comment
(1 رای)
  • اندازه قلم
آزمون EPT نوبت دی ماه در روز جمعه ۱۰ دی ماه برگزار شد. با توجه به مشکلاتی که در دفترچه داوطلبان وجود داشت و بسیاری از داوطلبان از این موضوع آشفته شده بودند، سعی کردیم که پاسخ تشریحی آزمون را به گونه ای آماده کنیم که ابهامات شما عزیزان نیز بر طرف شود. امیدواریم که بهره لازم را ببرید.
توجه مهم: با توجه به اینکه برای آماده سازی پاسخ تشریحی و نیز مشغله کاری استاد، زمان زیادی صرف پاسخ تشریحی آزمون می شود و در نظر داشته باشید که بسیاری از سایت های دیگر بابت پاسخ به اصطلاح تشریحی آزمون، هزینه ای را (حدود ۲۰ هزار تومان صرفا جهت اطلاع) اخذ می کنند، از عزیزان خواهش داریم که برای حمایت و تشویق ما جهت ادامه کار، این مطلب را نشر داده و ما را به همه دواطلبان معرفی کنند. در صورت هرگونه پرسش در مورد این آزمون و آزمون های ادوار گذشته یا ارتباط با کارشناسان فست زبان به فروم (انجمن) آزمون EPT به نشانی Forum.FastZaban.com مراجعه کرده و پرسش های خود را مطرح نمایید.
در پایان از زحمات بی دریغ استاد جهت پاسخ تشریحی آزمون کمال تشکر را داریم.
بسیار مهم: شاید جالب باشد بدانید که بیش از ۹۰ درصد سوالات آزمون EPT نوبت دی ماه در بخش گرامر و درک مطلب با کتب استاد مهرداد زنگیه وندی مطابقت داشتند. برای اطمینان خاطر حتما فایل پاسخ تشریحی آزمون را دانلود کنید.
دانلود پاسخ تشریحی آزمون EPT نوبت دی ماه ۹۵ (بصورت اختصاصی از FastZaban.com)
لینک دانلود بعلت انتشار کتاب بانک سوالات آزمون EPT حذف گردید.

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)