***بسته کامل آزمون EPT + ارسال رایگان*** خرید
Toggle Bar

بسته قبولی آزمون EPT - تا بهمن ۹۶

در این مطلب قصد داریم جامع ترین و پرفروش ترین منابع آزمون EPT را در قالب بسته قبولی آزمون ای پی تی فست زبان به شما عزیزان معرفی کنیم. 
با فست زبان همراه باشید.

14 ارديبهشت 1396 1 نظر
(2 رای‌ها)
  • اندازه قلم

از آنجا که عدم وجود یک منبع مناسب و با کیفیت برای آزمون های EPT یکی از مشکلات داوطلبان آزمون EPT است، امروز در گروه فست زبان بسته‌ای را برای شما آماده کردیم که شامل کامل ترین منابع منتشر شده برای این آزمون است:

 بستۀ قبولی آزمون ای پی تی FastZaban

کتاب (Fast Bank (EPT|بانک سوالات آزمون EPT تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی می‌باشد، شامل ۲۳۰۰ تست ماه های اخیر آزمون EPT از اسفند ماه ۹۴ تا بهمن ماه ۹۶ با پاسخ کاملا تشریحی و ارایه نکات و راهکار های نوین کسب موفقیت در این آزمون است.
برای دانلود بخشی از کتاب بانک سوالات آزمون‌های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی Fast Bank EPT لطفا کلیک کنید.

کتاب گرامر آزمون ای پی تی Fast Grammar نیز شامل تمامی مباحث گرامری آزمون EPT بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد (کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Grammar Flash) می باشد. در این کتاب مباحث گرامر بصورت کاملا روان و به شیوه ای نکته ای و آزمونی آموزش داده شده است.
 برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان (Fast Grammar) کلیک کنید.

کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading یکی از منابع منحصر بفرد برای مبحث درک مطلب آزمون می باشد که تاکنون به چاپ رسیده است. این کتاب نیز بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد می باشد. در کتاب Fast Reading سعی شده است تمامی مهارت های لازم برای پاسخ به سوالات بخش درک مطلب بصورت درس به درس و با نمونه سوالات ریدینگ آموزش داده شود.
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان (Fast Reading) کلیک کنید.

کتاب Fast Vocab: شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون 504 واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL (لغات ضروری تافل) و 1100Words You Need to Know است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

بسته قبولی فست زبان قابل استفاده برای همۀ داوطلبان آزمون های زبان از جمله آزمون MSRT، آزمون MHLE، آزمون تولیمو و آزمون های ارشد و دکتری نیز می باشد.
در پایان از زحمات جناب استاد مهرداد زنگیه‌ وندی برای پاسخ تشریحی سؤالات و کار نظارت بر فرآیند آماده سازی بسته قبولی آزمون EPT بی‌نهایت سپاسگزاریم. امید است داوطلبان عزیز آزمون های تخصصی زبان با مطالعۀ این بسته گامی بزرگ را در رسیدن به موفقیت بردارند.
نکته مهم : حق فروش بسته قبولی آزمون EPT منحصرا متعلق به وبسایت FastZaban.com، تنها مرجع تخصصی آزمون های زبان، می باشد.

برای خرید بسته قبولی آزمون EPT فست زبان کلیک کنید.


کانال آموزش نکات آزمون‌های تخصصی زبان: http://telegram.me/fastzaban

فروم تخصصی آزمون‌های زبان: http://forum.fastzaban.com

1 نظر

  • ای پی تی 22 اسفند 1396

    سلام. امروز جواب ept اومد. و من برای بار اول بود که آزمون دادم و حدودا یه هفته و خورده ای وقت داشتم و کتابهای آقای زنگیه وندی رو خوندم و قبول شدم. خیلی ممنونم از زحمات شان و برای ایشون و گروه فعال شون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی