***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

آغاز ثبت‌نام آزمون تعیین سطح EPT از ۲۲ اردیبهشت

ثبت نام نوبت دوم برای آزمون تعیین سطح زبان دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی (EPT) از شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می شود.

18 ارديبهشت 1397 0 comment
(1 رای)
  • اندازه قلم

به گزارش اخبار ای پی تی فست زبان به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، با توجه به درخواست های مکرر متقاضیانی که موفق به ثبت نام در آزمون تعیین سطح قبلی نشده اند، ثبت نام آزمون بعدی از روز شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه از طریق سایت english.iau.ac.ir آغاز خواهد شد و تاب ساعت ۲۴ روز ۲۶ اردیبهشت ادامه دارد.
بر اساس مصوبه شورای برنامه‌ ریزی آموزشی دانشگاه و به منظور بهبود سطح زبان انگلیسی دانشجویان دوره دکتری تخصصی، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به برگزاری دورههای آمادگی زبان EPT کرده که شرط ورود به این کلاس‌ ها شرکت در آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی و کسب حداقل نمره ۲۰۰ از ۱۰۰۰ است.
متقاضیان با توجه به نمره کسب شده، به سه سطح توانمندی دسته بندی می‌ شوند. داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین ۲۰۰ تا ۳۹۰ شده در کلاس های سطح یک، داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بین ۴۰۰ تا ۵۹۰ شده در کلاس های سطح دو و داوطلبانی که نمره آزمون تعیین سطح آنها بالاتر از ۶۰۰ شده در کلاس های سطح سه ثبت نام می شوند.
این کلاس ها در هر ترم به مدت یک ماه و نیم و ۹ ساعت در هفته خواهد بود که جزئیات و روزهای برگزاری کلاسها متعاقبا اعلام خواهد شد.
ثبت نام آزمون تعیین سطح برای کلاسهای EPT از امروز آغاز و تا مورخ ۲۶اردیبهشت ساعت ۲۴:۰۰ ظهر ادامه خواهد داشت و داوطلبانی مجاز به ثبت نام می باشند که در آزمون قبلی نمره کمتر از ۲۰۰ کسب نموده اند و یا شرکت نکردند و داوطلبانی که نمره بالاتر از ۲۰۰ کسب نموده اند حق شرکت در آزمون مذکور را ندارند و در صورت ثبت نام هزینه عودت داده نخواهد شد. و این آزمون همزمان در شهرهای تهران ، تبریز ، شیراز، اصفهان و مشهد برگزار خواهد شد.

در صورتی که میانگین نمرات کسب شده در آزمونهای پایان هر ترم آموزشی، حداقل ۵۰ باشد، نمره مذکور به عنوان جایگزین نمره آزمون زبان EPT دانشجویان دوره دکتری تخصصی قابل پذیرش خواهد بود.

اگر درمورد آزمون تعیین سطح آگاهی ندارید پیشنهاد می کنیم مطلب آزمون تعیین سطح ای پی تی چیست را مطالعه کنید.

کانال آموزشی فست زبان در سروش: https://sapp.ir/fastzaban

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)