***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

کارنامه آزمون EPT شهریور ۹۷ اعلام شد

به گزارش اخبار فست زبان به نقل از سامانه آزمون ای پی تی، نتایج آزمون EPT شهریور ماه ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

03 مهر 1397 0 comment
(6 رای‌ها)
  • اندازه قلم

کلیه داوطلبان آزمون ای پی تی شهریور ۹۷ می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی English.iau.ac.ir/ept از نتیجه این آزمون آگاهی یابند.
به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی این آزمون در روز جمعه ۲۳ شهریور ۹۷ به طور همزمان در سراسر کشور برگزار شده بود.
همچنین نتیجه بررسی وضعیت متقاضیان سهمیه رزمندگان و ایثارگران پس از وصول تائیدیه از سوی نهاد مربوطه متعاقبا به اطلاع واحدهای دانشگاهی محل تحصیل خواهد رسید. برای مشاهده کارنامه آزمون EPT شهریور ۹۷ کلیک کنید.

دانلود سوالات آزمون EPT شهریور ۹۷ + پاسخ کلیدی

کلاس فوق حرفه ای استاد مهرداد زنگیه وندی برای آزمون مهر ۹۷ - تهران

اطلاعیه گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه‌وندی: برگزاری دوره حرفه‌ای و فشرده آزمون‌های MSRT ،UTEPT ،EPT و MHLE برای آمادگی آزمون نوبت مهر ۹۷ در شهر تهران با تدریس استاد مهرداد زنگیه‌وندی 
قابل توجه تمامی داوطلبان آزمون های زبان دکتری اعم از آزمون EPT دانشگاه آزاد، آزمون UTEPT دانشگاه تهران، آزمون زبان MSRT وزارت علوم و آزمون زبان MHLE وزارت بهداشت، یک دوره کلاس ۲٧ ساعته ۰ تا ۱۰۰ این آزمون ها با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی مولف قدرتمندترین و پرفروش ترین منابع آزمون های زبان دکتری در ایران در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ مهر ۹۷ در تهران برگزار می شود. 
در این دوره ۲٧ ساعته تمامی مباحث گرامر و درک مطلب آزمون های مذکور بر اساس برترین منابع آزمون های زبان دکتری، کتاب Fast Grammar (گرامر جامع آزمون های زبان) و Fast Reading (کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان) استاد مهرداد زنگیه وندی تدریس خواهد شد. 
همچنین در این کلاس فشرده، نمونه سوالات  واقعی آزمون های MSRT ،UTEPT ،EPT و MHLE در سال ۹۷ بصورت کاملا نوین و با سریع ترین راهکارهای ابداعی برای شما تحلیل و نکات مربوطه تدریس خواهند شد؛ نکاتی که در هیچ منبع و کلاسی به شما آموزش داده نمی شود.
داوطلبان عزیز، این دوره فوق العاده را از دست ندهید، مطمئن باشید با دوره هایی که تا الان شرکت کرده‌اید، خیلی تفاوت خواهد داشت.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  1. کسانی که زمان بسیار کمی برای آمادگی آزمون دارند.
  2. کسانی که سطح پایینی در زبان انگلیسی دارند.
  3. کسانی که باوجود سطح بالا در زبان انگلیسی نمی‌توانند تست‌ها را جواب بدهند.
  4. کسانی که دوست ندارند چندین بار در آزمون شرکت کنند.
  5. کسانی که دوست ندارند هزینه‌های زیادی برای کلاس‌‌های مختلف صرف کنند.

کلاس های فشرده آزمون ای پی تی

مژده: کتاب بانک سوالات ای پی تی جلد دوم تا تیر ماه ۹۷ منتشر شد. اطلاعات بیشتر

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)