***کلاس فشرده آزمون‌های MSRT ،UTEPT ،EPT و MHLE - دی ۹۷*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

۲ خبر مهم درمورد آزمون EPT و جامع دانشگاه آزاد

به گزارش اخبار فست زبان به نقل از سایت دانشگاه آزاد، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی، جزئیات برگزاری آزمون EPT و جامع برای دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد.
18 فروردين 1397 1 نظر
(7 رای‌ها)
  • اندازه قلم

دکتر علیرضا رهایی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، با بیان اینکه اولین جلسه شورای برنامه‌ ریزی دانشگاه در سال ۹۷، سه‌شنبه این هفته ۲۱ فروردین ماه برگزار خواهد شد، گفت: چهار موضوع مهم در دستور کار این جلسه خواهد بود.
وی با اشاره به اولین دستور جلسه شورای برنامه‌ ریزی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: بررسی و تصمیم‌ گیری درباره درخواست تعدادی از دانشجویان مبنی بر گذراندن واحدهای درسی در رشته‌ ای غیر از رشته تحصیلی خود (میان‌ رشته‌ ای) از موارد قابل بررسی در این جلسه خواهد بود.
دکتر رهایی با بیان اینکه دستور جلسه مهم دیگر، اتخاذ تصمیمی درباره جایگزینی آزمون EPT است، خاطرنشان کرد: این آزمون در حال حاضر برای دانشجویان دکتری به صورت ماهیانه در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود که در این خصوص طرحی آماده شده و راه‌ حل جایگزینی برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده است.
وی افزود: در این طرح، کلاس های فشرده طی چهار ماه در چهار بخش تشکیل خواهد شد و در پایان هر بخش از دانشجویان امتحانی اخذ می شود که جمع این امتحانات شامل ۴ نمره می شود که میانگین نمرات چهار بخش، ملاک عمل قرار داده شده و نمره اصلی آزمون را تشکیل می دهد و جایگزین نمره EPT خواهد شد. با طرح و تصویب این موضوع در جلسه روز سه‌ شنبه، از اول اردیبهشت سال جاری کلاس ها برگزار خواهد شد.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص سایر دستورات جلسه شورای برنامه‌ ریزی گفت: امتحان جامع دانشجویان دکتری طی سالیان گذشته در اردیبهشت‌ ماه و آذر ماه برگزار می شد که پس از بررسی های لازم در سال ۹۷، به دلیل همزمانی برگزاری آزمون جامع با ماه مبارک رمضان، مقرر خواهد شد این آزمون به تیر ماه موکول شود و همچنین بحث نهایی در خصوص تحصیل همزمان استعدادهای درخشان در دو رشته مطرح و ان شالله به تصویب خواهد رسید.
منبع: دانشگاه آزاد
کانال آموزشی آزمون EPT

1 نظر

  • نازنین 19 فروردين 1397

    با سلام و وقت بخیر .اول از بزرگان و بزرگ اندیشانه که طرح بالا را ارائه دادن بسیار تشکر میکنم و این تنها نظر من نیست نظر بسیاری از دوستانم هم هست خواهش می کنیم این امتحان ای پی تی برداشته و طرح بالا جایگزین شود خداوکیلی این طرح برای یادگیری هم بهتر هست و اگه انشاءالله عملی شد وکلای ها از اردیبهشت شروع شد ایا می توان ما هم امتحان جامع بدیم چون طرح چهار ماه هست وما هم اگه تیرماه امتحان جامع باشه یک دوره کم داریم تورا به خدا این برنامه را درسا کنید تا ما هم از جامع عقب نیفتیم چون امتحان جامع داریم و اگه زبان این دوره رد شدیم جامع ما میشه سال آینده .خدا شاهد و گواه هست که برای یه امتحان ده ساعت باید طی کنیم تا به محل آزمون برسیم و شب تا صبح تو ماشین .چون استان خودمون برگزار نمیشه .با چه مشقتی درس خوندیم و چه هزینه های زیادی ،بهمین راحتی آزمون جامع را از دست بدهیم دردناک هست.همه دانشجویان دعا گوی راه حل خوب شما هستن ،

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)