***دوره حرفه‌ای ویدیویی آموزش گرامر، درک مطلب و کلوزتست استاد مهرداد زنگیه وندی*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

آزمون EPT حذف نمی‌شود

بنابر گزارش اخبار فست زبان به نقل از دانشگاه آزاد آزمون زبان EPT همچنان پابرجاست و تا سال های آینده نیز به همین روال باقی خواهد ماند.

29 فروردين 1397 3 نظر
(3 رای‌ها)
  • اندازه قلم

دکتر شاهانی درباره برگزاری مدل جدید دوره آزمون زبان دوره دکتری (EPT) ادامه داد: براساس مدل جدید این آزمون داوطلبانی که مکرر در آزمون زبان شرکت می کنند و قبول نمی شوند، می توانند براساس طرحی که مرکز سنجش و پذیرش دانشجو تهیه کرده است، در دوره آموزشی شرکت کنند و در صورت گذراندن موفقیت آمیز این دوره می توانند آن را جایگزین آزمون EPT کنند.
براساس این طرح دوره زبان به صورت مرحله‌ ای است و داوطلبان پس از گذراندن هر دوره و قبول در آن دوره می‌ توانند وارد دوره بعد شود، در نهایت میانگین نمره همه دوره‌ ها به عنوان نمره نهایی زبان در نظر گرفته می‌ شود. زمان اجرای این این طرح هنوز مشخص نشده است.
وی تاکید کرد: آزمون زبان EPT همچنان و برای سال‌ های آینده پابرجاست، فقط این طرح در کنار این آزمون برای داوطلبانی که در این آزمون قبول نمی‌ شوند یا کسانی که علاقه‌ مندند اینگونه دوره زبان را بگذرانند، برگزار می‌ شود. از این رو داوطلبان همچنان می‌ توانند در آزمون EPT شرکت کنند.

بنابراین آزمون زبان دانشگاه آزاد (ای پی تی) همچنان پابرحاست و دانشجویان مقطع دکتری بایستی در این آزمون شرکت کنند و نمره قبولی آن برای همه دانشجویان ضروری می باشد.

آخرین خبر درمورد آزمون EPT سال ۹۷
آزمون EPT تغییری نخواهد کرد

دوست دارید بدانید که داوطلبانی که در آزمون EPT براحتی قبول شده اند چه منابعی را مطالعه کرده اند؟
آیا می دانید، منابع Fast بیش از ۹۰ درصد مباحث آزمون ای پی تی را پوشش می دهد؟
آیا می دانید، منابع Fast در سال ۹۶ پرفروش ترین منابع آزمون های زبان دکتری بودند؟

بسته تضمینی آزمون ept سال ۹۷ 

3 نظر

  • نازنین 29 فروردين 1397

    با سلام و عرض ادب وتقدیروتشکر از همه افرادی که به فکر اصلاح آزمون جامع وزبان ما دانشجویان شدند ما دغدغه فکری و استرس های زیادی برای این آزمون داشتیم واقعا خدا خیرتان دهد

  • دانشجوی دکتری 29 فروردين 1397

    با سلام و عرض ادب ،تشکر و قدردانی می کنم از اینکه حال ما دانشجویان را درک کرده بزرگترین مشکل ما که دغدغه زبان بود را تا حدودی کم کردید که به نوعی ما هم که زبان ضعیفی داریم حداقل با شرکت در این کلاس ها نمره قبولی بیاریم و بتوانیم به بقیه کارهای دکتری برسیم د عا گوی همه ی کسانی که به فکر ما دانشجویان بودن و این قوانین زبان بعد از جامع و امتحان جامع بعد از ما مبارک رمضان و الان دوره های زبان .واقعا خوشحالم

  • دانشجوی دکتری 29 فروردين 1397

    با سلام و عرض ادب،واقعا دستتون درد نکنه ،خبر های خیلی خوب و خوشی شنیدیم که یاس و ناامیدی ما را کمتر کرده بسیار پیشنهاد خوبی است تا کسانی که در آزمون قبول نمی شوند حداقل با گذراندن این دوره ها و بدست آوردن نمره قبولی ،دغدغه فکریشان کمتر شود وهم آنهایی که زبان خوبی دارند در آزمون شرکت کرده و قبول شوند .خدا خیرتان بدهد،

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)