***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

آخرین خبر درمورد آزمون EPT سال ۹۷

آخرین خبر از جلسه امروز شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد درمورد دانشجویان دکتری: صدور مجوز شرکت در آزمون جامع پیش از آزمون زبان برای دانشجویان دکتری. همچنین جزئیات نحوه برگزاری آزمون زبان انگلیسی نیز اعلام شد.

21 فروردين 1397 4 نظر
(8 رای‌ها)
 • اندازه قلم

به گزارش اخبار ای پی تی فست زبان، اولین جلسه شورای برنامه‌ ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۷ صبح امروز به ریاست دکتر فرهاد رهبر و با حضور تمامی اعضا برگزار شد.
دکتر علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌ و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به مباحث مطرح‌شده، گفت: در این جلسه موارد مربوط به دوره دکتری از جمله نحوه برگزاری آزمون جامع و استانداردسازی آن، شیوه ارتقای کیفیت ارزشیابی آموزشی و تقویت سطح زبان دانشجویان دوره دکتری مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: پس از بحث و بررسی، مقرر شد برای برخی رشته های علوم انسانی، امکان جایگزینی آزمون زبان عربی به جای زبان انگلیسی فراهم شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در این جلسه مصوب شد برای یک دوره زمانی محدود، مجوز شرکت در آزمون جامع قبل از آزمون زبان صادر شود، گفت: بدیهی است اعلام قبولی در آزمون جامع و ثبت نتایج آن مشروط به اخذ حدنصاب نمره آزمون زبان خواهد بود.
دکتر رهایی تاکید کرد: دانشجویان توجه داشته باشند که این قبولی صرفاً در یک دوره زمانی ۹ ماهه معتبر است.
وی با تاکید بر لزوم تقویت زبان داوطلبان و دانشجویان دکتری، اظهار داشت: به منظور تقویت بنیه علمی زبان داوطلبان، مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی دوره های آموزشی در قالب سه ترم ۶ هفته‌ ای برنامه‌ ریزی کرده که برای ورود به این دوره، یک آزمون تعیین سطح برگزار خواهد شد که تعیین‌ کننده سطح ورود به ترم های آموزشی است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: بدیهی است در صورت کسب امتیاز بالا در آزمون تعیین سطح، داوطلب نیاز به شرکت در این دوره های آموزشی را نخواهد داشت.
دکتر رهایی در پایان گفت: با توجه به تقارن ماه مبارک رمضان با زمان برگزاری آزمون جامع برای دانشجویان دکتری، مصوب شد استثنائاً آزمون جامع اردیبهشت‌ماه سال 97 در نیمه اول تیرماه برگزار شود.

منبع این خبر: روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

 

4 نظر

 • FASTZABAN 26 فروردين 1397

  سلام و عرض ادب
  خیر آزمون حذف نشده است. فقط برای کسانی که ضعیف هستند کلاس برگزار می شود.
  جهت اطلاعات بیشتر با سامانه آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیرید.

 • مهدی 24 فروردين 1397

  آزمون تبدیل شد به کلاس؟

 • سارا 23 فروردين 1397

  سلام من چندبار اخبار سال جدیدو خوندم واقعا متوجه نشدم الان چی شده؟ ازمون ept حذف شد کلا؟ من تازه یک هفتس کتابای شمارو خریدم شروع کردم به خوندن که ماه اردیبهشت یا خرداد قبول بشم وقت کلاس رفتن ندارم اونم چهارماه! کلاس مال کیه؟ کسی که تو امتحان رد میشه؟ یعنی دلبخواه هست؟ هر کس کلاس رفت یا فقط ازمون؟ یک ازمون راحتتره که تا اینکه بخواییم چهارماه وقت و پول برای کلاس زبان بذاریم! لطفا شفاف توضیح بدین واقعا مبهم گفتن اینها بعد 15 سال امتحان تا به من رسید ازمون باید حذف بشه؟

 • دانشجوی دکتری 21 فروردين 1397

  جناب دکتر رهبر اگه این خبر صحت داشته باشه همیشه دعا گوی شما هستیم خواهش می کنیم همچین تقویمی اتخاذ شود تا حداقل جامع را امتحان بدهیم تا بعد مدرک زبان را ،خدا خیرتان دهد و طول عمر با عزت

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)