***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

دانلود سوالات آزمون EPT مهر ۹۶ - پاسخ کلیدی

پاسخ کلیدی سوالات آزمون EPT نوبت مهر ماه ۹۶ دقایقی پیش توسط سامانه سنجش آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد.
با فست نیوز همراه باشید.
22 مهر 1396 1 نظر
(9 رای‌ها)
  • اندازه قلم
به گزارش فست نیوز، پاسخ کلیدی سوالات آزمون EPT نوبت مهر ماه ۹۶ که دیروز جمعه ۲۱ مهر برگزار شد، توسط سامانه سنجش آزمون EPT اعلام شد.
شما عزیزان می‌ توانید هم اکنون فایل pdf آزمون EPT مهر ماه ۹۶ را به همراه پاسخ کلیدی در قسمت پایین دانلود نمایید. این آزمون نسبت به آزمون نوبت شهریور ۹۶ نسبتا سخت تر بود. بزودی منتظر پاسخ تشریحی سوالات آزمون EPT مهر ۹۶ از وبسایت تخصصی آزمون EPT به نشانی http://ept.fastzaban.com باشید.
بر اساس تحلیلی که توسط گروه آموزشی - تالیفی استاد مهرداد زنگیه وندی (فست زبان) از سوالات آزمون EPT مهر ماه صورت گرفت یکی از ریدینگ های این آزمون عینا از کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان (Fast Reading) استاد مهرداد زنگیه وندی آورده شده بود و شما با مطالعه این کتاب براحتی این متن را می توانستید جواب دهید. برای مشاهده تحلیل کامل کلیک کنید.
دانلود مستقیم: آزمون EPT مهر ماه ۹۶ با پاسخ کلیدی
 
 

1 نظر

  • تهمتن 24 مهر 1396

    سلام ، فکر نمیکنید به جای این همه گرامری که یک ساعت بعد امتحان کسی یادش نیست و به درد 90 درصد افراد هم نمیخوره اگر زبان تخصصی برای هر رشته ای بود چقدر خوب بود دانشجو اگر ده بار هم امتحان میداد بازهم براش خوب بود و همه لااقل در زبان تخصصی رشته خودشون پیشرفت میکردن . اما متاسفانه یک سنت غلط از گذشته بجا مونده که هیچکسی نه روش فکر میکنه و نه حاظر عوضش کنه ، من چندین بار امتحان دادم اما اگر زبان تخصصی بود خیلی برام خوب بود الان در یه حداقلی هم که پیشرفت داشتم برام خوب بود و تو حافظه ام میموند ، ولی افسوس ،. انگار که ما میخواهیم بریم خارج از کشور باید امتحان تافل بدیم . بیخیال سرتون را درد آوردم کو گوش شنوا

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)