***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

دانلود سوالات آزمون EPT دی ۹۶ + پاسخ کلیدی

پاسخ کلیدی سوالات آزمون EPT نوبت دی ماه ۹۶ توسط سامانه سنجش آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد.
با فست نیوز همراه باشید.
28 دی 1396 0 comment
(6 رای‌ها)
  • اندازه قلم
به گزارش فست نیوز، پاسخ کلیدی سوالات آزمون EPT نوبت دی ماه ۹۶ که دیروز جمعه ۲۲ دی برگزار شد، توسط سامانه سنجش آزمون EPT اعلام شد.
شما عزیزان می‌ توانید هم اکنون فایل pdf آزمون EPT دی ماه ۹۶ را به همراه پاسخ کلیدی در قسمت پایین دانلود نمایید.

لینک دانلود: دانلود سوالات آزمون EPT دی ماه ۹۶ با پاسخ کلیدی

تطابق ۹۱ درصدی لغات آزمون EPT دی ۹۶

داوطلبان آزمون EPT جالب است بدانید که بیش از ۹۵ درصد سوالات آزمون را می توانید با مطالعه مجموعه Fast براحتی جواب دهید. این را نتایج داوطلبان ادوار گذشته ثابت کرده است که با زمانی حدود ۴ هفته ای می توان این منابع را بصورت کامل مطالعه کرد و نتیجه ای شگفت انگیز را در آزمون EPT کسب کرد! شما هم می توانید این منابع جامع را که در یک سال گذشته بیش از ۱۰۰۰۰ جلد از آنها به فروش رسیده است ابتدا بصورت رایگان دانلود نمایید و سپس در صورت تمایل نسبت به تهیه آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است بسته کامل آزمون EPT بدون هزینه ارسال به سراسر کشور پست می شود و شما برای خرید نیازی نیست جایی بروید.

کتاب Fast Vocab: شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون 504 واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و 1100 واژه بارونز است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar:  این کتاب با تشریح و توضیح مهارت‌ های گرامری ۶۰ گانه کتاب تافل لانگمن و به‌ همراه مثال‌ ها و تمرین‌ های متعدد با ترجمه فارسی، بعنوان یک کتاب منبع خوب و جامع برای داوطلبان تمامی آزمون‌ های زبان دکتری توصیه می شود. همچنین کتاب Fast Grammar شامل نمونه سوالات آزمون EPT با پاسخ تشریحی نیز می باشد.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

کتاب درک مطلب جامع آزمون های زبان Fast Reading: این کتاب شامل مهارت های کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Reading Flash می باشد و به زبان فارسی تالیف شده است. همچنین در پایان هر درس و در انتهای کتاب نیز نمونه سوالات ریدینگ با پاسخ تشریحی و کلیدی برای داوطلبان آزمون های زبان دکتری تهیه شده است.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید.

کتاب بانک سوالات آزمون EPT: این کتاب شامل 20 دوره اخیر آزمون EPT با پاسخ تشریحی و تحلیلی سوالات آزمون و همچنین ارائه نکات تست ها و علت رد گزینه های اشتباه نیز می باشد. در این کتاب سعی شده است ریز ترین و مهم ترین نکات آزمون EPT بصورت کامل توضیح داده شود.
برای دانلود یک فصل رایگان کلیک کنید. 

بانک سوالات آزمون‌ های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی Fast Bank EPT ویرایش جدید
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان Fast Grammar ویرایش جدید کلیک کنید.
دانلود رایگان یک فصل کتاب شگفت انگیز لغات Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی 
برای دانلود رایگان یک فصل کتاب Fast Reading درک مطلب جـامع آزمـون های زبان ویرایش جدید کلیک کنید.

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)