***دوره فشرده آزمون ept بهمن ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

آزمون ای پی تی دی ماه ۹۷ - کامل

فست زبان: آزمون ای پی تی دی ماه ۹۷ دانشگاه آزاد در روز ۱۴ این ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد. ثبت نام آزمون نیز از ۲ دی ماه آغاز و در تاریخ ۶ دی ماه ساعت ۲۴ پایان خواهد یافت. 

02 دی 1397 0 comment
(11 رای‌ها)
  • اندازه قلم

ثبت نام آزمون EPT دی ۹۷

ثبت نام آزمون EPT نوبت دی ماه از امروز یکشنبه دوم آغاز شد و تا روز جمعه ساعت ۲۴ ادامه خواهد داشت. ثبت نام این آزمون همچون گذشته از طریق سامانه آزمون به نشانی http://english.iau.ac.ir/ept/ و تنها بصورت اینترنتی امکان پذیر است. هزینه ثبت نام در آزمون ۸۰ هزار تومان است. 

محل برگزاری آزمون ای پی تی دی ۹۷

آزمون این ماه در روز جمعه ۱۴ دی ماه ۹۷ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، کرج، کرمان، کرمانشاه و رشت برگزار خواهد شد. زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۱۲ دی ماه می باشد.

ساختار آزمون EPT دی ماه

دفترچه آزمون طبق روال گذشته ۱۰۰ سوال است که به ترتیب شامل ۲۵ سوال لغت، ۴۰ سوال گرامر و ۳۵ سوال ریدینگ و کلوز تست می باشد. شکل سوالات همچون ماه آذر است و سوالات گرامر بصورت چهار گزینه‌ای مطرح خواهند شد.

منابع آزمون دی ماه

منابع آزمون EPT دی ماه همان منابع قبلی اعلام شده از طرف سامانه آزمون است. توصیه ما استفاده از منابع استاد مهرداد زنگیه وندی است که جامع ترین و بروزترین منابع موجود در ایران هستند. لازم به ذکر است با مطالعه این منابع نیازی به خواندن هیچ منبع خارجی و داخلی ندارید (حتی لغات دبیرستان یا ۵۰۴). برای آشنایی کامل با این منابع و دانلود نمونه رایگان آنها روی این لینک کلیک کنید.

کارت ورود به جلسه آزمون ای پی تی دی ۹۷

برگه ورورد به جلسه آزمون مورخ ۱۴ دی ماه بر روی سامانه قرار گرفت و داوطلبین گرامی می توانند با استفاده از شناسه کاربری (شماره پرونده) - کد ملی و شماره شناسنامه خود اقدام به دریافت برگه ورود به جلسه نمایند. ضمنا داوطلبان گرامی می توانند جهت بازیابی شماره پرونده آزمون مربوطه با تلفن گویا ۴۷۴۳-۰۲۱ تماس گرفته و از طریق شماره گیری کد ۲ سپس شماره گیری شماره ۱ نسبت به بازیابی شماره پرونده خود اقدام نمایند.
برای دریافت کارت ورود به جلسه کلیک کنید.

دانلود سوالات آزمون EPT دی ۹۷ با پاسخ تشریحی و تحلیل رایگان

تمامی ۱۰۰ سوالات آزمون EPT دی ماه ۹۷ با پاسخ تشریحی و تحلیلی رایگان توسط استاد مهرداد زنگیه وندی آماده شده است. می توانید بصورت رایگان دانلود نمایید.
دانلود ۱۰۰ سوال آزمون ای پی تی دی ۹۷ با پاسخ تشریحی رایگان

کلاس تضمینی آزمون ای پی تی بهمن ۹۷
کلاس تضمینی آزمون ای پی تی بهمن ۹۷

لینک های مفید برای داوطلبان آزمون

 

کانال تلگرام فست زبان
کانال تلگرام فست زبان

این مطلب در حال کامل شدن است...

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)