***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

ثبت نام آزمون EPT نوبت بهمن ۹۶

به گزارش فست نیوز به نقل از سامانه آزمون ای پی تی ثبت نام آزمون EPT نوبت بهمن ماه ۹۶ از مورخ ۹۶/۱۱/۷ آغاز و تا روز شنبه ۹۶/۱۰/۱۴ ساعت ۲۴:۰۰ ادامه خواهد داشت.
با فست نیوز همراه باشید.

10 بهمن 1396 0 comment
(2 رای‌ها)
  • اندازه قلم

آزمون EPT نوبت بهمن ماه ۹۶ در روز جمعه ۹۶/۱۰/۲۹ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز، کرمانشاه و اردبیل برگزار خواهد شد.

 نکته مهم : به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون EPT می رساند برای همکاران و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی(حق التدریس و تمام وقت و پاره وقت) مطابق بخشنامه شماره ۳۴۴۶۷/آ مورخ ۹۳/۱۱/۵ انتخاب واحد دانشگاهی محل اشتغال به عنوان حوزه امتحانی ممنوع می باشد.ضمنا متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان لازم است کد رهگیری ۱۲ رقمی را به منظور استفاده از امتیاز این سهمیه در محل مربوطه درج نمایند.

بودجه بندی سوالات آزمون EPT بهمن ماه ۹۶
  • واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
  • دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
  • درک مطلب در دو بخش شامل:
    خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
    درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

راهنمای کامل ثبت نام آزمون EPT

کتاب Fast Vocab: شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون 504 واژه، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و 1100 واژه بارونز است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.
برای آشنایی بیشتر با کتاب Fast Vocab استاد مهرداد زنگیه وندی و دانلود یک فصل رایگان کتاب کلیک کنید.

تطابق لغات کتاب fast vocab با آزمون ept

 شاید یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های داوطلبان آزمون EPT این است که منبع مناسبی برای آمادگی این آزمون در اختیار ندارند و خیلی از آنها شاید چندین منبع را امتحان کردند و یا کلاس‌ های فراوانی را با هزینه‌ های سرسام‌ آور شرکت کرده‌ اند اما متاسفانه نتیجه دلخواه را کسب نکردند. اگر شما هم جزو این دسته از داوطلبان هستید به شما حتما پیشنهاد می‌ کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. برای آزمون EPT چه منابعی را مطالعه کنیم...؟
همچنین در انجمن فست زبان شما عزیزان می‌ توانید هر سوالی در رابطه به این آزمون و یا منابع، آموزش مطالب و نکات آزمون ای پی تی دارید را مطرح نمایید و بصورت مستقیم و در کمتر از چند ساعت پاسخ خود را توسط کارشناسان ما دریافت نمایید.
برای ثبت نام در آزمون EPT بهمن ماه ۹۶ کلیک کنید.
جالب است بدانید که در کانال تلگرامی FastZaban سوالات ادوار گذشته آزمون ای پی تی با پاسخ تشریحی و تحلیل سوالات بصورت رایگان ارائه می‌ شوند. برای عضویت در کانال فست زبان کلیک کنید. 
 پیشنهاد فست زبان: بسته کامل آزمون EPT 
کانال آموزشی فست زبان در تلگرام: https://t.me/fastzaban
انجمن تخصصی پرسش و پاسخ فست زبان: http://forum.fastzaban.com

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)