***کلاس فشرده آزمون‌های MSRT ،UTEPT ،EPT و MHLE - دی ۹۷*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT آبان ۹۶

به گزارش فست نیوز به نقل از سامانه آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان ثبت نام کرده در آزمون زبان EPT نوبت آبان ماه ۹۶ می توانند از امروز ۱۰ آبان ماه نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون خود اقدام نمایند.
با فست نیوز همراه باشید.

10 آبان 1396 0 comment
(1 رای)
  • اندازه قلم

بنابر این خبر، برگه ورود به جلسه آزمون زبان ای پی تی آبان ماه سال ۹۶ بر روی سامانه آزمون EPT قرار گرفت و داوطلبین گرامی می توانند با استفاده از شماره پرونده - کد ملی و شماره شناسنامه خود اقدام به دریافت برگه ورود به جلسه نمایند. ضمنا داوطلبان گرامی می توانند جهت بازیابی شماره پرونده آزمون EPT مهر ماه سال ۹۶ با تلفن گویا ۴۷۴۳-۰۲۱ تماس گرفته و از طریق شماره گیری کد ۳ و سپس کد ۸ نسبت به بازیابی شماره پرونده خود اقدام نمایند. ضمنا به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند در صورت عدم همراه داشتن کارت شناسائی معتبر عکس دار (اصل شناسنامه یا کارت ملی) امکان ورود به حوزه امتحانی و شرکت در آزمون را نخواهید داشت.
لازم به ذکر است این آزمون در روز جمعه ۹۶/۰۸/۱۲ به طور همزمان در شهر های تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان ، اهواز برگزار خواهد شد.

کتاب Fast Vocab شامل لغات مهم دورۀ دبیرستان، لغات کتاب‌ هایی چون 504 واژه، ۴۰۰ لغت ضروری تافل، واژگان ضروری تافل Essential Words for TOEFL و 1100Words You Need to Know است که با استفاده از روش ابداعی و بی‌ نظیر ارایۀ لغات در کنار مترادف‌ های آنها و با وسواسی خاص و به سبکی آکادمیک به ترتیب ساده به دشوار، برای شما عزیزان آماده گردیده است. در این کتاب، پس از تجزیه و تحلیل آزمون‌ های مختلف دکتری، واژگان مهم و پر تست آزمون های زبان دکتری استخراج شد. سپس این لغات را اولویت‌ بندی نموده و نکات تکمیلی را نیز اضافه کردیم.

مطالب پیشنهادی در رابطه با آزمون EPT
منابع اعلام شده آزمون زبان EPT چه هستند؟
برای قبولی در آزمون ای پی تی کدام منابع را بخوانم؟
برنامه زمانی برگزاری آزمون EPT در سال ۹۶
نمونه سوالات آزمون EPT تیر ماه ۹۶ با پاسخ تشریحی

کانال آزمون ای پی تی: https://t.me/fastzaban
انجمن آزمون ای پی تی: http://forum.fastzaban.com

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)