***کلاس فشرده آزمون‌های MSRT ،UTEPT ،EPT و MHLE - دی ۹۷*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

ثبت نام آزمون EPT آبان ماه ۹۶

به گزارش فست نیوز به نقل از سامانه آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد ثبت نام آزمون EPT دوره آبان ماه ۹۶ از مورخ ۹۶/۰۷/۳۰ آغاز و تا روز چهارشنبه ۹۶/۰۸/۳ ساعت ۲۴:۰۰ ادامه خواهد داشت.
با فست نیوز همراه باشید.

08 آبان 1396 0 comment
(1 رای)
  • اندازه قلم

آزمون EPT نوبت آبان ماه ۹۶ در روز جمعه ۹۶/۰۸/۱۲ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان، اهواز برگزار خواهد شد.

 نکته مهم : به اطلاع داوطلبان گرامی شرکت در آزمون EPT می رساند برای همکاران و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی(حق التدریس و تمام وقت و پاره وقت) مطابق بخشنامه شماره ۳۴۴۶۷/آ مورخ ۹۳/۱۱/۵ انتخاب واحد دانشگاهی محل اشتغال به عنوان حوزه امتحانی ممنوع می باشد.ضمنا متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان لازم است کد رهگیری ۱۲ رقمی را به منظور استفاده از امتیاز این سهمیه در محل مربوطه درج نمایند.

حتما بخوانید: جامع ترین دوره آمادگی آزمون EPT ویژه آزمون مرداد ماه در تهران - ۱۸ ساعت آموزش با تدریس استاد مهرداد زنگیه وندی

برگزاری دوره آموزشی ۳ روزه ویژه آزمون EPT شهریور ماه ۹۶ در اهواز

بودجه بندی سوالات آزمون EPT دوره آبان ۹۶
  • واژگان شامل ۲۵ سؤال تستی
  • دستور زبان شامل ۴۰ سؤال تستی
  • درک مطلب در دو بخش شامل:
    خواندن و درک متون ۲۰ سؤال تستی
    درک مطلب متن با کلمات حذف شده (cloze) شامل ۱۵ سؤال تستی

راهنمای کامل ثبت نام آزمون EPT
کتاب واژگان آزمون های زبان Fast Vocab

 شاید یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌ های داوطلبان آزمون EPT این است که منبع مناسبی برای آمادگی این آزمون در اختیار ندارند و خیلی از آنها شاید چندین منبع را امتحان کردند و یا کلاس‌ های فراوانی را با هزینه‌ های سرسام‌ آور شرکت کرده‌ اند اما متاسفانه نتیجه دلخواه را کسب نکردند. اگر شما هم جزو این دسته از داوطلبان هستید به شما حتما پیشنهاد می‌ کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. برای آزمون EPT چه منابعی را مطالعه کنیم...؟
همچنین در انجمن فست زبان شما عزیزان می‌ توانید هر سوالی در رابطه به این آزمون و یا منابع، آموزش مطالب و نکات آزمون ای پی تی دارید را مطرح نمایید و بصورت مستقیم و در کمتر از چند ساعت پاسخ خود را توسط کارشناسان ما دریافت نمایید.
برای ثبت نام در آزمون EPT آبان ماه ۹۶ کلیک کنید.
جالب است بدانید که در کانال تلگرامی FastZaban سوالات ادوار گذشته آزمون ای پی تی با پاسخ تشریحی و تحلیل سوالات بصورت رایگان ارائه می‌ شوند. برای عضویت در کانال فست زبان کلیک کنید. 
دانلود بانک سوالات آزمون‌ های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی Fast Bank EPT 
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون‌ های زبان Fast Grammar ویرایش دوم کلیک کنید. 
برای دانلود رایگان یک فصل کتاب Fast Reading (درک مطلب جـامع آزمـون‌ های زبان) کلیک کنید.

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)