***دوره فشرده آزمون ept اسفند ٩٧ + حل تست*** اطلاعات بیشتر
Toggle Bar

آزمون تعیین سطح EPT چیست؟

با اعتراضاتی که توسط دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد پیرامون آزمون زبان EPT در سال ۹۶ صورت گرفت، شورای برنامه ریزی آموزشی دانشگاه آزاد تصمیماتی را در سال ۹۷ درمورد نحوه برگزاری آزمون اتخاذ کرد.
در ادامه با ما همراه باشید.

تحلیل آزمون EPT مهر ۹۶

آزمون EPT مهر ۹۶ طبق برنامه در روز جمعه ۲۱ مهر ماه برگزار شد. در این مقاله قصد داریم تحلیلی جامع از سوالات این آزمون را که توسط گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی (فست زبان) صورت گرفته است را تقدیم همه داوطلبان آزمون EPT نماییم.
پس با ما همراه باشید.

راهنمای ثبت نام در آزمون EPT

آزمون EPT چیست؟
آزمون زبان انگلیسی که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، آزمون EPT نامیده می‌ شود. هدف از برگزاری اين آزمون، سنجش میزان آشنایی شرکت‌ کنندگان با زبان انگليسي است و EPT مخفف عبارت English Proficiency Test است.

تحلیل قسمت لغات آزمون EPT مرداد ماه ۹۶

در این مطلب تحلیل بخش واژگان آزمون EPT نوبت مرداد ماه را که توسط استاد مهرداد زنگیه وندی انجام شده است را برای شما آماده کرده ایم.

در ادامه با آکادمی آنلاین EPT همراه باشید.

نکات کاربردی و مهم آزمون های زبان

در این مقاله قصد داریم مهم ترین مباحث آزمون های تخصصی از جمله آزمون MSRT، آزمون EPT، تافل، MHLE، آیلتس و ارشد و دکتری را ذکر کنیم.
با فست آموز همراه باشید.

بهترین منابع واژگان آزمون های زبان

 داشتن تسلط کافی بر واژگان زبان انگلیسی می تواند نقش بسزایی در موفقیت داوطلبان کنکورهای رشته های مختلف و آزمون های زبان (مانند EPT، آزمون MSRT و ...) داشته باشد.
در این مقاله قصد داریم آنالیز کاملی از بهترین منبع واژگان آزمون های زبان در اختیار شما قرار دهیم.

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی

تماس باما

کرمانشاه - بلوار طاق بستان
آقای مرادی - 09031250642 :فقط برای خرید بسته‌ها (برای مشاوره و غیره ایمیل بزنید)