***کتاب شگفت انگیز Fast Vocab منتشر شد*** خرید سریع
Toggle Bar

بسته قبولی آزمون EPT - تا مهر ۹۶

در این مطلب قصد داریم جامع ترین و پرفروش ترین منابع آزمون EPT را در قالب بسته قبولی آزمون ای پی تی فست زبان به شما عزیزان معرفی کنیم. 
با فست زبان همراه باشید.

14 ارديبهشت 1396 0 comment
(1 رای)
  • اندازه قلم

از آنجا که عدم وجود یک منبع مناسب و با کیفیت برای آزمون های EPT یکی از مشکلات داوطلبان آزمون EPT است، امروز در گروه فست زبان بسته‌ای را برای شما آماده کردیم که شامل کامل ترین منابع منتشر شده برای این آزمون است:
 بستۀ قبولی آزمون ای پی تی FastZaban

کتاب (Fast Bank (EPT|بانک سوالات آزمون EPT تألیف استاد مهرداد زنگیه‌ وندی می‌باشد، شامل ۱۹۰۰ تست ماه های اخیر آزمون EPT از اسفند ماه ۹۵ تا مهر ماه ۹۶ با پاسخ کاملا تشریحی و ارایه نکات و راهکار های نوین کسب موفقیت در این آزمون است.
برای دانلود بخشی از کتاب بانک سوالات آزمون‌های EPT ادوار گذشته با پاسخ تشریحی ((Fast Bank (EPT) لطفا کلیک کنید.

کتاب گرامر آزمون ای پی تی Fast Grammar نیز شامل تمامی مباحث گرامری آزمون EPT بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد (کتاب تافل لانگمن و کتاب TOEFL Grammar Flash) می باشد. در این کتاب مباحث گرامر بصورت کاملا روان و به شیوه ای نکته ای و آزمونی آموزش داده شده است.
 برای دانلود رایگان بخشی از کتاب گرامر جامع آزمون های زبان (Fast Grammar) کلیک کنید.

کتاب درک مطلب ای پی تی Fast Reading یکی از منابع منحصر بفرد برای مبحث درک مطلب آزمون می باشد که تاکنون به چاپ رسیده است. این کتاب نیز بر اساس منابع اعلام شده سامانه آزمون دانشگاه آزاد می باشد. در کتاب Fast Reading سعی شده است تمامی مهارت های لازم برای پاسخ به سوالات بخش درک مطلب بصورت درس به درس و با نمونه سوالات ریدینگ آموزش داده شود.
برای دانلود رایگان بخشی از کتاب درک مطلب جامع آزمون‌ های زبان (Fast Reading) کلیک کنید.

بسته قبولی فست زبان قابل استفاده برای همۀ داوطلبان آزمون های زبان از جمله آزمون MSRT، آزمون MHLE، آزمون تولیمو و آزمون های ارشد و دکتری نیز می باشد.
در پایان از زحمات جناب استاد مهرداد زنگیه‌ وندی برای پاسخ تشریحی سؤالات و کار نظارت بر فرآیند آماده سازی بسته قبولی آزمون EPT بی‌نهایت سپاسگزاریم. امید است داوطلبان عزیز آزمون های تخصصی زبان با مطالعۀ این بسته گامی بزرگ را در رسیدن به موفقیت بردارند.
نکته مهم ۲: حق فروش بسته قبولی آزمون EPT منحصرا متعلق به وبسایت FastZaban.com، تنها مرجع تخصصی آزمون های زبان، می باشد.
نکته مهم ۴: بهمراه این بسته، کتابچه لغات آزمون EPT نیز ارسال خواهد شد. برای آشنایی با کتابچه کلیک کنید.
برای خرید بسته قبولی آزمون EPT فست زبان کلیک کنید.


کانال آموزش نکات آزمون‌های تخصصی زبان: http://telegram.me/fastzaban

فروم تخصصی آزمون‌های زبان: http://forum.fastzaban.com

نظر دادن

FastZaban گروه آموزشی استاد مهرداد زنگیه وندی